(Zaktualizowano: 28 lutego, 2023)

Komputery i Internet stały się nieodłącznym elementem naszej cywilizacji. Dotyczy to niemal wszystkich aspektów codziennego funkcjonowania. Współcześnie większość z nas korzysta z urządzeń i usługi internetowych do aktywności związanych z rozrywką, nauką oraz pracą zawodową. Galopujący rozwój technologii sprawił, że obecnie trudno byłoby wyobrazić sobie jakikolwiek aspekt działalności współczesnych przedsiębiorstw bez komputerów z dostępem do sieci. Sprawna firma to dziś przede wszystkim sprawny sprzęt elektroniczny. Tym samym jednym z fundamentów funkcjonowania i rozwijania biznesu jest profesjonalne wsparcie IT.

Zobacz też: Jak wypromować serwer Discord?

Obsługa informatyczna firmy – dlaczego warto?

Wraz z postępem technologicznym i pojawianiem się na rynku nowych, zaawansowanych rozwiązań rośnie popyt na profesjonalne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw. Głównym celem, jaki możemy dzięki niemu zrealizować, jest poprawa efektywności i bezpieczeństwa środowiska IT w firmie, a także zmniejszenie kosztów z nim związanych. W dzisiejszych czasach, kiedy zjawisko transformacji cyfrowej przybiera znacząco na sile, pozostawienie własnego biznesu bez żadnej opieki informatycznej to najgorsze, co może zrobić przedsiębiorca. Współczesne firmy nie mogą sobie pozwolić na rezygnację z tak ważnego aspektu. Aby zasoby informatyczne mogły funkcjonować prawidłowo, konieczne jest zapewnienie kompleksowej opieki nad całą infrastrukturą IT w firmie. Wsparcie specjalistów obejmuje nie tylko pomoc w rozwiązywaniu problemów z komputerem czy drukarką. To także – a nawet przede wszystkim – opieka nad, oprogramowaniem, sieciami i urządzeniami sieciowymi czy serwerami. To także diagnostyka ewentualnych awarii, które niestety mogą się zdarzyć w każdym przedsiębiorstwie. Żadna nowoczesna firma, która chce świadczyć usługi na wysokim poziomie, nie może pozwolić sobie na usterki w sferze IT. Oddając kwestie związanie z obsługą informatyczną czy programistyczną w ręce fachowców zyskujemy profesjonalną pomoc dedykowanego zespołu specjalistów. Wówczas sami możemy zająć się tym, co najważniejsze, czyli rozwijaniem własnego biznesu.

Opieka informatyczna 24h na dobę – jak outsourcing IT pomoże twojej organizacji?

Wykorzystanie nowych technologii może pomóc w rozwoju biznesu i e-biznesu. Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów przy obsłudze infrastruktury sieciowej. Obecnie inwestorzy coraz przychylniej patrzą na rozwiązanie, jakim jest outsourcing IT oraz pomoc zdalna dla firm. Decydując się na tego rodzaju współpracę nie musimy zatrudniać informatyków na cały etat, a więc wypłacać im pensji i płacić składek. Okazuje się, że aby zapewnić swojej firmie pełną obsługę informatyczną przez całą dobę wcale nie musimy ponosić wysokich kosztów. Wykorzystując strategię outsourcingu możemy korzystać ze wsparcia wyspecjalizowanych pracowników nie zatrudniając ich na stałe, lecz zlecając im określone zadania. Główną korzyścią takiego rozwiązania jest oczywiście oszczędność pieniędzy, ale nie tylko. Korzystając z usług firmy zewnętrznej mamy zapewniony stały dostęp do bazy wykwalifikowanych specjalistów z szerokim doświadczeniem. Możemy korzystać z tych zasobów zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujemy, skupiając się na aktywnym rozwijaniu własnego biznesu.

Outsourcing i usługi informatyczne Kraków: Teleaudyt.pl

Poznając zalety usług informatycznych świadczonych przez zewnętrznych partnerów warto wstępnie przemyśleć, jakiej firmie powierzyć opiekę nad IT. Na rynku krajowym działa wiele podmiotów oferujących kompleksową obsługę w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Aby mieć pewność, że twój biznes zyska odpowiednie wsparcie, sprawy związane z IT należy oddać w dobre ręce. Dostawcą szerokiego zestawu usług informatycznych dla przedsiębiorców jest np. polska firma informatyczna Teleaudyt z Krakowa. Tworzy ją zespół kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy służą radą i pomocą w każdej sytuacji. Oferta Teleaudyt.pl jest kompleksowa: obejmuje usługi informatyczne, instalacyjne i wiele innych. Skalę współpracy można dostosować do potrzeb przedsiębiorcy. Wśród oferowanych usług znajdują się m.in.:

 • obsługa informatyczna firm (outsourcing IT),
 • informatyka w zakresie utrzymania serwerów, dostawy sprzętu, konfiguracji sieci i zabezpieczeń,
 • administracja IT,
 • obsługa informatyczna konferencji,
 • wdrożenie Microsoft 365 w firmach,
 • migracja Office 365,
 • migracja do chmury,
 • poczta dla firm,
 • konsulting informatyczny,
 • audyty IT,
 • automatyzacja procesów wewnątrzfirmowych poprzez narzędzia IT,
 • pogotowie komputerowe,
 • odzyskiwanie danych,
 • szkolenia.

Niewątpliwą zaletą współpracy z Teleaudyt.pl jest dostęp do specjalistów z wielu obszarów w ramach jednego kontraktu. Warto dodać, że choć siedziba firmy znajduje się w Krakowie, Małopolska nie jest jedynym obszarem jej aktywności gdyż, Teleaudyt działa w całej Polsce. Usługi są kierowane do przedsiębiorców chcących usprawnić swoją infrastrukturę IT, rozwiązać pojawiające się problemy lub planujących wdrożyć nowe rozwiązania.

Jak sprawnie i skutecznie wdrożyć Microsoft 365 (dawniej: Office 365) w firmie?

W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw inwestorzy mogą skorzystać z oferty instalowania, wdrażania i konfigurowania platformy Microsoft 365 dla firm (dawniej występującej pod nazwą Office 365). Jest to środowisko pracy, czyli zbiór kompleksowych aplikacji i technologii firmy Microsoft opartych o rozwiązania chmurowe, umożliwiające łączenie pracowników z innymi osobami, informacjami i treścią. MS 365 dla firm to możliwość swobodnej pracy z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Licencja Microsoft 365 dla firm obejmuje pakiet nowoczesnych narzędzi, dzięki którym możliwe jest wykonanie niemalże każdego zadania związanego z dokumentami. O zaletach platformy Microsoft 365 można przeczytać w wielu różnych artykułach. W tym miejscu skupimy się na korzyściach, jakie platforma MS 365 zapewnia firmom. Wdrożenie Office 365 to nic innego jak uruchomienie usługi dla danej organizacji (przedsiębiorstwa). Zaletami zdecydowania się na takie rozwiązanie są między innymi:

 • wygodna praca nad projektami z dowolnego miejsca,
 • sprawniejsza komunikacja w obrębie zespołu,
 • większa swoboda w dzieleniu się wynikami pracy z innymi,
 • skuteczniejsza ochrona poufnych danych,
 • większa kontrola nad danymi i urządzeniami firmowymi,
 • możliwość przechowywania i udostępniania plików przez chmurę,
 • dostęp do profesjonalnej poczty e-mai z synchronizacją wiadomości, kontaktów i kalendarzy,
 • zawsze najnowsze wersje programów.

Aby zamówić pakiet MS 365 i dostosować usługę do wymagań firmy najlepiej skontaktować się ze specjalistą IT. Sprawdzonym partnerem oferującym projektowanie, wdrażanie i konfigurację środowiska Office 365 w przedsiębiorstwach jest Teleaudyt. To certyfikowany partner Microsoft, który zajmie się oceną potrzeb, dobraniem odpowiednich rozwiązań oraz instalacją i konfiguracją oprogramowania w firmie. Firma Teleaudyt posiada również możliwość dostarczenia licencji prosto z Microsoft w najlepszej cenie, z polską fakturą z VAT. Warto wspomnieć, że Teleaudyt zajmuje się też migracją danych skrzynki pocztowej od poprzedniego dostawcy do nowej usługi Microsoft by klient nie stracił historii swojej komunikacji. Dzięki profesjonalnemu wdrożeniu Microsoft 365 w firmie możemy w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje najpopularniejszy pakiet biurowy świata w najnowszym wydaniu. Klienci korzystający z takiego rozwiązania mogą osiągać lepsze rezultaty i mają tę przewagę, że aplikacje będą na bieżąco aktualizowane i wzbogacane o kolejne funkcje.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *