szara plastyfikowana
(Zaktualizowano: 24 sierpnia, 2022)

SHELMO Sp. z o.o. – producent półek drucianych, elementów z drutu. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy co pozwala nam na szybką realizację każdego zlecenia. Cały proces produkcji realizujemy w naszych halach: od prostowania i gięcia drutów przez zgrzewanie, aż do malowania proszkowego lub fluidyzacyjnego.

Półka druciana jako element wyposażenia sklepowego

W wielu sklepach ich wyposażenie jest zbudowane z elementów drucianych lub metalowych i drucianych. Jest to wygodne rozwiązanie i cechuje się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Dzięki półce drucianej i przegrody można ułożyć dowolnie ekspozycję towaru według aktualnych wymagań i preferencji. 

Półki plastyfikowane w kolorze szarym lub białym 

Wariant półek drucianych plastyfikowanych w kolorze białym często jest używany w regałach sklepowych. Plastyfikat, czyli powłoka, którą otrzymujemy w procesie malowania fluidyzacyjnego pomaga w utrzymaniu czystości półek oraz wszystkich elementów wyposażenia sklepów, dzięki gładkiej i równej powierzchni.

Regał metalowy z półek drucianych 

Regał metalowy głównie jest składnikiem wyposażenia sklepów spożywczych. Może składać się z półek drucianych, koszy i dodatkowych przegród. Możemy połączyć elementy metalowe i druciane, które idealnie ze sobą współgrają. Półki druciane mogą być wyposażone w ograniczniki pomagające w ułożeniu ekspozycji produktów, ich podziału i wpływają na funkcjonalność.

Shelmo – producent półek drucianych

Cały proces produkcji realizujemy w naszych halach. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy, co pozwala na szybką realizację każdego zlecenia. Aż do momentu przeprowadzania procesu logistycznego gotowa półka jest odpowiednio magazynowana, a układane produkty w magazynie są przechowywane z dużą starannością.

Wszystkie informacje

W ofercie naszej firmy znajdziesz elementy druciane takie jak: półki druciane, kosze, zawieszki sklepowe. Oprócz tego oferujemy usługę gięcia 2D i 3D oraz zgrzewania drutu, przez co jesteśmy w stanie wykonać indywidualne produkty.

Dodatkowe informacje o ofercie

Więcej informacji na temat półek drucianych dostępne tutaj  – Półki druciane Shelmo.

Pełną wersję artykułu można przeczytać na stronie shelmo poprzez szukanie artykułu o tytule – Półka druciana do regału sklepowego

Artykuł został napisany we współpracy z doradcami technicznymi z firmy Shelmo. 

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *