Jak zwrócić gre na steam
(Zaktualizowano: 12 lutego, 2023)

Steam jak zwrócić grę?

Steam to popularna wśród graczy platforma dystrybucji cyfrowej oraz zarządzania prawami cyfrowymi, miejsce w którym kupimy większość gier komputerowych single oraz multiplayer. Platforma została wydana w 2003 roku przez Valve Corporation. Obecnie jest jedną z popularniejszych miejsc, w którym zakupimy bezpiecznie gry

Kupiłeś słabą gierkę na Steam i chcesz uzyskać zwrot pieniędzy? To nie problem! Właśnie znalazłeś idealny artykuł – Steam jak zwrócić grę. W tym artykule przedstawimy Ci krok po kroku, jak zrefundować grę na Steam i odzyskać pieniądze!

Czy można zwrócić grę na Steam?

Bardzo często zdarza się, że gra nie przypadnie do gustu klienta i czasami gracze decydują się na zwrot gry, aby uzyskać zwrot pieniędzy. Jeśli chcemy oddać grę na Steam należy spełnić warunki postawione przez Valve, które stanowią tak, że produkt może zostać zwrócony maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu zakupu oraz w czas rozgrywki w grze wynosi maksymalnie 2 godziny. Wszystkie informacje o zwrocie znajdują się również w pomocy technicznej Jeśli spełniamy powyższe warunki bez problemu uda się zwrócić grę na Steam.

Zobacz też: Jak pobrać mod ze Steam bez gry? Poradnik pobierania z warsztatu Steam bez gry

Jak zwrócić grę na Steam?

Aby dokonać zwrotu należy zalogować się na platformę Steam. Następnie z górnego menu wybieramy menu pomoc -> pomoc techniczna steam. Szukamy transakcji z grą, którą zwracamy, wybieramy ją oraz zaznaczamy i klikamy „Chcę otrzymać zwrot pieniędzy„. Steam wymaga od graczy podania powodu zwrotu, wybieramy i klikamy „wyślij zgłoszenie”. Ostatnim krokiem w Steam zwrot pieniędzy jest wskazanie metody refundacji. Decyzja o zwrocie zostanie rozpatrzona do 48 godzin, natomiast pieniądze zostaną zwrócone na nasze konto w ciągu 7 dni.

Zwrot gry na steam

Kiedy nie mogę zwrócić gry na Steam?

Nie zawszę jednak możliwy jest zwrot pieniędzy za grę. W przypadku gdy konto Steam ma zbanowane VAC lub grę otrzymaliśmy jako prezent od innego gracza, ewentualnie zakupiona gra jest przez klucz Steam (produkt kupiony poza Steamem) to w takim wypadku nie mamy możliwości zwrotu.

Zwrot gry na Steam – gdzie otrzymam pieniądze za grę?

W ostatnim kroku Steam pyta użytkownika gdzie chce otrzymać zwrot pieniędzy. Udostępnia graczowi takie metody jak Paypal, konto bankowe, karta płatnicza lub do portfelu Steam, zależnie od tego jaką metodą płaciłeś za grę. Dzięki temu zwrot nietrafionej gry jest bardzo prosty i przyjemny, nie musimy się obawiać zablokowanych pieniędzy, które najczęściej wracają do użytkownika w ciągu 24h od momentu zwrotu.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak zwrócić gre na steam?

Możesz to wykonać w koncie steam, a konkretniej pomoc techniczna STEAM

Zwrot gry steam – czy otrzymam pieniądze?

Nie jest możliwe w każdym przypadku, jednak jeśli nie zakupiłeś gry poza steam, otrzymałeś od przyjaciela lub masz konto z VAC BAN. Otrzymasz zwrot.

By admin

One thought on “Jak zwrócić grę na Steam? Jak oddać grę na steam?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *