Jak pobierać mod ze steam bez gry
(Zaktualizowano: 23 sierpnia, 2021)

Obecnie nie posiadasz gry na Steamie, jednakowoż chcesz pobrać mody z warsztatu na Steamie? Dzisiaj przedstawię Ci jeden prosty sposób jak pobrać grę z workshopu bez Steama lub gry.

Jak pobrać mody? Co to są mody?

Modyfikacje do gry to rozszerzenia, które dodają nowe opcje w rozgrywce takie jak:

  • przedmioty
  • fabułę
  • postacie

Potrafią znacząco zmienić rozgrywkę w grze do tego stopnia, że gry, które już nie są popularne, stają się nimi. Warto zainteresować się niektórymi tytułami, gdzie gracze na prawdę przeszli samego siebie!

Istnieje specjalna strona, która umożliwia takie zabawy, dzięki niej pobierzesz za darmo dowolną modyfikacje z warsztatu steam, podając tylko link do tej modyfikacji.

Zobacz też: Ile wydałem na Lola? – Jak sprawdzić?

Jak pobrać mod ze Steam bez gry?

Jak pobierać mody – krok pierwszy

Wchodzimy na stronę Worksop Steam dostepną pod adresem URL https://steamcommunity.com/sharedfiles/ następnie wpisujemy nazwę gry do której chcemy pobrać Mod i klikamy w tytuł, który pokazuje nam Steam.

Jak pobrać mod ze Steam bez gry?

Jak pobierać mody – krok drugi

W warsztacie Steam wyszukujemy interesującą nas modyfikacje, następnie kopiujemy do niej link. Wystarczy nacisnąć prawy przycisk myszy na stronie w dowolnym miejscu, a następnie „Kopiuj adres strony”.

Zobacz też: Największe zwierzęta na świecie

Jak pobierać mody – krok trzeci

Wchodzimy na stronę dostępną pod adresem URL – https://steamworkshopdownloader.io/, umożliwia ona pobieranie moda ze steam bez posiadania gry. Tam wklejamy skopiowany adres w odpowiednim polu. (oznaczone na czerwono)

Jak pobrać mod do gry na steam

Po wklejeniu należy kliknąć przycisk „Download” i możemy cieszyć się z pobranej modyfikacji. Instalacja modów jest zależna od gry, dlatego nie mogę jej wam opisać, jednak szczerze wierzę, że uda wam się ją wgrać. Podzielcie się w komentarzu jakie modyfikacje pobraliście.

By admin

One thought on “Jak pobrać mod ze Steam bez gry? Poradnik pobierania z warsztatu Steam bez gry”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *