IML skuter elektryczny
(Zaktualizowano: 26 stycznia, 2023)

Przemieszczanie się po mieście staje się coraz bardziej uciążliwe dla kierowców samochodowych. W metropoliach nie tylko dokuczliwe są korki, ale także ograniczenia ruchu w centrach. Rozwiązaniem tego problemu może być przesiadka na skuter elektryczny, który zapewnia szybkość i wygodę przemieszczania się po mieście. Sprawdź, kiedy wybór skutera z silnikiem elektrycznym najbardziej się opłaca! 

Skuter elektryczny na co dzień zamiast samochodu

Skutery elektryczne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cały czas są w ruchu. Przemieszczanie się z jednej części miasta do drugiej będzie znacznie szybsze, ponieważ jednoślad nie musi stać w korkach tak, jak samochód. Możliwość przemieszczenia się do świateł nie jest jednak jedyną zaletą. Coraz częściej powstają bowiem kolejne ograniczenia wymierzone w kierowców samochodów. Niewielki skuter zasilany energią elektryczną może korzystać z buspasów, dzięki czemu w godzinach szczytu realnie można zaoszczędzić mnóstwo czasu. Poszczególne modele z bagażnikiem lub koszykiem, np. Dream 2, sprawdzą się dobrze także wtedy, kiedy wybieramy się na niewielkie zakupy. Wszystkie skutery sprawdzisz na stronie naszego sklepu – https://iamelectric.pl/sklep/

Z pewnością zaletą skutera elektrycznego jest jego w pełni przystosowana do jazdy po mieście konstrukcja. Pokonując wiele bardzo krótkich dystansów samochodem, ryzykuje się szybszym powstawaniem problemów eksploatacyjnych. Napęd spalinowy znacznie gorzej radzi sobie pod tym względem od silników elektrycznych montowanych w jednośladach. Ponadto skutery elektryczne wykazują się bardzo niską awaryjnością, a koszty wymiany kluczowych podzespołów będą znacznie niższe względem analogicznych wydatków związanych z samochodem. 

Skuter elektryczny dla dorosłych – ekologia ma znaczenie

Dbanie o środowisko naturalne powinno być obowiązkiem każdego. Wybór pojazdu napędzanego silnikiem elektrycznym to ważna decyzja, która ma wpływ zarówno na nas samych, jak i na otoczenie. Skuter elektryczny ma zerową emisję, co przekłada się na komfort jazdy i nie wpływa negatywnie na środowisko. Im częściej wybiera się elektryczny jednoślad zamiast samochodu z silnikiem spalinowym lub hybrydowym, tym większy pozytywny efekt można osiągnąć. Skuter elektryczny dla dorosłych ma też szereg korzyści funkcjonalnych takich, jak przyjemna, bezgłośna jazda i brak konieczności częstej wymiany podzespołów oraz elementów eksploatacyjnych. 

A może skuter elektryczny 2-osobowy?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skuter nie tylko okazjonalnie zastępował samochód, ale stał się głównym środkiem lokomocji. Nowoczesny skuter elektryczny 2-osobowy to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują wspólnie. Pomimo wyższych stawek za energię elektryczną, jazda elektrykiem po mieście wciąż pozostaje jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań. Korzystając z takiego pojazdu wspólnie, oszczędności będą jeszcze większe zwłaszcza wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę koszty serwisowe samochodu, zakup części i elementów eksploatacyjnych. Skuter elektryczny dla dorosłych będzie też wygodniejszy. Nie trzeba obawiać się o znalezienie miejsca parkingowego w zatłoczonym centrum. Gdy tylko najdzie nas taka ochota, dobrym jednośladem elektrycznym można z powodzeniem wybrać się na wycieczkę poza miasto, aby rozkoszować się całkowicie cichą i bezemisyjną jazdą.

Zachęcamy do sprawdzenia również motocykli elektrycznych w ofercie Iamelectric!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *