Najlepsze świąteczne aplikacje na telefon
(Zaktualizowano: 23 grudnia, 2021)

Sprawdź, jakie aplikacje warto zainstalować w swoim smartfonie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Poczuj magiczny klimat, grając w gry ze świąteczną fabułą i śpiewając kolędy z rodziną.

Poczuj klimat świąt w grach na telefon – najlepsze gry na telefony Android i iOS

Magiczna aura świąt Bożego Narodzenia jest obecna praktycznie wszędzie – w reklamach, filmach, serialach czy właśnie grach na telefon. Aby jeszcze lepiej nastroić się przed tym wyjątkowym czasem, warto ściągnąć na swojego smartfona grę w świątecznym klimacie. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę?

Jedną z gier dostępnych na urządzenia z systemem Android i iOS jest Escape Room – Święta Bożego Narodzenia. Ta aplikacja zasłużenie cieszy się popularnością wśród graczy na całym świecie. Na czym opiera się fabuła gry? Rozgrywka jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Dwóch chłopców chce cieszyć się atmosferą świąt w ulubionym kościele, jednak żeby go otworzyć, udekorować czy pozyskać prezenty od świętego Mikołaja, muszą wykonać szereg zadań. Gra jest podzielona na aż 60 poziomów i może sprawić mnóstwo przyjemności użytkownikowi, który zdecyduje się na jej zainstalowanie.

Ponadto, w wielu grach na smartfona twórcy przygotowali specjalne eventy świąteczne – warto zapoznać się z nadal cieszącą się popularnością grą eksploracyjną Pokemon GO, w której możemy wykonywać świąteczne zadania lub Pokemon Cafe ReMix z bożonarodzeniową odsłoną kawiarni. Dobrą propozycją dla miłośników Bożego Narodzenia będzie również gra Holiday Home 3D, w której zadaniem jest udekorowanie domu na święta, a także wszelkiego rodzaju kolorowanki i puzzle online z motywami świątecznymi.

Śpiewaj kolędy i świąteczne piosenki z rodziną i znajomymi – świąteczne aplikacje karaoke

W Google Play oraz App Store znaleźć można wiele świątecznych aplikacji, dzięki którym wraz z rodziną i znajomymi można urządzić karaoke. Nie jest to jednak zwykłe karaoke, a bożonarodzeniowe, gdzie dostępne są zarówno kolędy, jak i piosenki świąteczne – polskie i zagraniczne. Aplikacje umożliwiają także włączenie świątecznej playlisty w wysokiej jakości dźwięku czy ustawienie piosenek w charakterze dzwonka.

Kreatywne aplikacje dla dużych i małych

Jeśli lubisz przygotowywać dekoracje własnoręcznie, a także jesteś miłośnikiem samodzielnie wykonanych kartek świątecznych, skorzystaj z aplikacji Christmas DIY Decorations oraz Christmas Photo Frames. Dzięki tym programom możesz popuścić wodze fantazji i sprawić swoim bliskim miłą niespodziankę. A dekoracje wykonane razem z dziećmi będą przypominać Wam przy świątecznym stole o zabawnych chwilach, kiedy stroiliście dom i gotowaliście wigilijne potrawy.

Zobacz też: 4 aplikacje mobilne dla pracownika, które ułatwiają pracę

Bądź zawsze w kontakcie – jakie oferty sieci komórkowych wybrać?

Świąteczne aplikacje to nie wszystko, warto też zadbać o kontakt z bliskimi, nawet tymi, którzy są bardzo daleko. Niezbędna jest do tego dobra oferta sieci komórkowych. Na szczęście na rynku nie brakuje atrakcyjnych propozycji, z których można skorzystać i cieszyć się nie tylko darmowymi rozmowami czy SMS-ami, lecz także wybrać atrakcyjne telefony na abonament.

Świetnie działające telefony na abonament można nabyć, wybierając ofertę INEA. Dostępne są w niej nowoczesne modele sprawdzonych smartfonów Xiaomi w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Równie korzystny będzie wybór oferty sieci komórkowych. INEA proponuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz pakiet internetowy o wielkości 20 i 100 GB, kolejno w cenie 24,90 zł i 64,90 zł miesięcznie. Warto również zauważyć, że INEA korzysta z satelitów sieci Play, dzięki czemu użytkownik ma znakomity zasięg na terenie całego kraju i Europy. Z taką ofertą aplikacje świąteczne na telefon będą działały bez zarzutu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *