4aplikacjemobilnedlapracownikaktoreulatwiajaprace
(Zaktualizowano: 9 grudnia, 2021)

W czasach, kiedy praca zdalna zyskuje na popularności, pracodawcy zastanawiają się, w jaki sposób mogą uprościć realizację codziennych zadań pracowników. Z pomocą przychodzą rozwiązania w postaci dedykowanych aplikacji, które mają za zadanie maksymalnie skrócić czas realizacji poszczególnych prac. W tym artykule sprawdzamy 4 aplikacje, których wdrożenie w firmie warto rozważyć.

Przydatne aplikacje dla pracowników – na które zwrócić uwagę?

Pierwszą z nich jest aplikacja Slack. Program ten sprawia, że komunikacja w firmie wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Slack jest doskonałą formą kontaktu uzupełniającą e-mail, oferuje więcej możliwości niż SMS-y, a ponadto jest wydajniejszy niż jakakolwiek inna platforma komunikacyjna. Slack jest również narzędziem, które pozwala zmaksymalizować produktywność.

Slack może być podzielony na wątki, co znacząco ułatwia śledzenie zmian w danym projekcie. W ramach konkretnego kanału można udostępniać pliki, oznaczać współpracowników, tworzyć listy i wiele więcej. Platforma jest łatwa w konfiguracji i integruje się z praktycznie każdą inną aplikacją lub platformą, której najczęściej używasz Ty lub Twoi pracownicy.

Zobacz też: Szeroki asortyment akcesoriów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Evernote – aplikacja do robienia inteligentnych notatek

Robienie notatek to niedoceniana umiejętność, która przynosi ogromne korzyści w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o śledzenie rozmowy na spotkaniu, czy notowanie pomysłów do projektu, Evernote pozostaje liderem wśród aplikacji do robienia notatek. Z racji tego, że program jest bardzo łatwy w obsłudze, mogą z niego korzystać wszyscy pracownicy.

Evernote wyróżnia się również swoimi możliwościami multimedialnymi. Notatki można uzupełniać zdjęciami i filmami, przekształcać w listy zadań, oznaczać i dodawać adnotacje lub łączyć, aby uzyskać kompleksową wiedzę. Niezależnie od tego, czy chodzi o użytek osobisty, czy o współpracę, Evernote sprawia, że śledzenie notatek jest bardzo proste.

Zobacz też: Tworzywo ABS – co to jest? Funkcje, zalety i wady

Trello – praktyczna aplikacja do zarządzania projektami

Trzecią niezwykle praktyczną aplikacją jest Trello. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wizualnego systemu zarządzania zadaniami. Program tworzy graficzny system zarządzania przepływem pracy i procesami w projektach, działając zarówno jako lista rzeczy do zrobienia, jak i narzędzie do śledzenia postępu. Jego oparta na chmurze platforma, pozwala współpracować z innymi osobami i przesyłać dokumenty bezpośrednio do każdego zadania, dzięki czemu wszystko jest uporządkowane.

Jeśli chodzi o proste aplikacje do pracy, Trello jest strzałem w dziesiątkę! Niezwykle intuicyjny interfejs sprawia, że każdy może opanować jego działanie w zaledwie kilka minut. Jest więc doskonałym narzędziem dla firm z wysokim wskaźnikiem rotacji pracowników lub tych, które współpracują z licznymi podwykonawcami.

Zobacz też: Dlaczego warto inwestować w Google Ads?

Google Drive – wszystkie przydatne pliki w jednym miejscu

Google Drive jest aplikacją, która pozwala przechowywać najważniejsze dla pracowników pliki. Mogą być to dokumenty związane z umowami, klientami czy przyszłymi zleceniami. Warto zauważyć, że na początku – już w darmowej wersji – użytkownik otrzymuje kilkanaście GB miejsca. To wystarczająca pojemność, aby zapoznać się z podstawowymi funkcjami oprogramowania i sprawdzić, czy przyda się w praktyce.

Telefonia komórkowa dla firm – gdzie znaleźć dobrą ofertę?

Te wszystkie aplikacje nie miałyby jednak racji bytu, gdyby nie komfortowy dostęp do mobilnego łącza internetowego w ramach telefonii komórkowej dla firm. Jedną z najlepszych ofert zawierających abonament komórkowy dla firm jest ta od INEA. W przypadku tego dostawcy usługa jest „szyta na miarę”. Oznacza to, że przedsiębiorcy otrzymują elastyczny produkt, który na pewno sprawdzi się w każdej sytuacji. Co więcej, INEA jako operator MVNO (Mobile Virtual Network Operator) zapewnia ogólnopolski zasięg oparty na sieci Play. Do tego w abonamencie komórkowym dla firm INEA otrzymujemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y oraz pakiet internetowy 20 GB. INEA oferuje także możliwość wydzierżawienia telefonów dla pracowników. Firmy mogą liczyć również na indywidualne promocje.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *