4aplikacjemobilnedlapracownikaktoreulatwiajaprace
(Zaktualizowano: 9 grudnia, 2021)

W czasach, kiedy praca zdalna zyskuje na popularności, pracodawcy zastanawiają się, w jaki sposób mogą uprościć realizację codziennych zadań pracowników. Z pomocą przychodzą rozwiązania w postaci dedykowanych aplikacji, które mają za zadanie maksymalnie skrócić czas realizacji poszczególnych prac. W tym artykule sprawdzamy 4 aplikacje, których wdrożenie w firmie warto rozważyć.

Przydatne aplikacje dla pracowników – na które zwrócić uwagę?

Pierwszą z nich jest aplikacja Slack. Program ten sprawia, że komunikacja w firmie wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Slack jest doskonałą formą kontaktu uzupełniającą e-mail, oferuje więcej możliwości niż SMS-y, a ponadto jest wydajniejszy niż jakakolwiek inna platforma komunikacyjna. Slack jest również narzędziem, które pozwala zmaksymalizować produktywność.

Slack może być podzielony na wątki, co znacząco ułatwia śledzenie zmian w danym projekcie. W ramach konkretnego kanału można udostępniać pliki, oznaczać współpracowników, tworzyć listy i wiele więcej. Platforma jest łatwa w konfiguracji i integruje się z praktycznie każdą inną aplikacją lub platformą, której najczęściej używasz Ty lub Twoi pracownicy.

Zobacz też: Szeroki asortyment akcesoriów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Evernote – aplikacja do robienia inteligentnych notatek

Robienie notatek to niedoceniana umiejętność, która przynosi ogromne korzyści w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o śledzenie rozmowy na spotkaniu, czy notowanie pomysłów do projektu, Evernote pozostaje liderem wśród aplikacji do robienia notatek. Z racji tego, że program jest bardzo łatwy w obsłudze, mogą z niego korzystać wszyscy pracownicy.

Evernote wyróżnia się również swoimi możliwościami multimedialnymi. Notatki można uzupełniać zdjęciami i filmami, przekształcać w listy zadań, oznaczać i dodawać adnotacje lub łączyć, aby uzyskać kompleksową wiedzę. Niezależnie od tego, czy chodzi o użytek osobisty, czy o współpracę, Evernote sprawia, że śledzenie notatek jest bardzo proste.

Zobacz też: Tworzywo ABS – co to jest? Funkcje, zalety i wady

Trello – praktyczna aplikacja do zarządzania projektami

Trzecią niezwykle praktyczną aplikacją jest Trello. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wizualnego systemu zarządzania zadaniami. Program tworzy graficzny system zarządzania przepływem pracy i procesami w projektach, działając zarówno jako lista rzeczy do zrobienia, jak i narzędzie do śledzenia postępu. Jego oparta na chmurze platforma, pozwala współpracować z innymi osobami i przesyłać dokumenty bezpośrednio do każdego zadania, dzięki czemu wszystko jest uporządkowane.

Jeśli chodzi o proste aplikacje do pracy, Trello jest strzałem w dziesiątkę! Niezwykle intuicyjny interfejs sprawia, że każdy może opanować jego działanie w zaledwie kilka minut. Jest więc doskonałym narzędziem dla firm z wysokim wskaźnikiem rotacji pracowników lub tych, które współpracują z licznymi podwykonawcami.

Zobacz też: Dlaczego warto inwestować w Google Ads?

Google Drive – wszystkie przydatne pliki w jednym miejscu

Google Drive jest aplikacją, która pozwala przechowywać najważniejsze dla pracowników pliki. Mogą być to dokumenty związane z umowami, klientami czy przyszłymi zleceniami. Warto zauważyć, że na początku – już w darmowej wersji – użytkownik otrzymuje kilkanaście GB miejsca. To wystarczająca pojemność, aby zapoznać się z podstawowymi funkcjami oprogramowania i sprawdzić, czy przyda się w praktyce.

Telefonia komórkowa dla firm – gdzie znaleźć dobrą ofertę?

Te wszystkie aplikacje nie miałyby jednak racji bytu, gdyby nie komfortowy dostęp do mobilnego łącza internetowego w ramach telefonii komórkowej dla firm. Jedną z najlepszych ofert zawierających abonament komórkowy dla firm jest ta od INEA. W przypadku tego dostawcy usługa jest „szyta na miarę”. Oznacza to, że przedsiębiorcy otrzymują elastyczny produkt, który na pewno sprawdzi się w każdej sytuacji. Co więcej, INEA jako operator MVNO (Mobile Virtual Network Operator) zapewnia ogólnopolski zasięg oparty na sieci Play. Do tego w abonamencie komórkowym dla firm INEA otrzymujemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y oraz pakiet internetowy 20 GB. INEA oferuje także możliwość wydzierżawienia telefonów dla pracowników. Firmy mogą liczyć również na indywidualne promocje.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *