Wypełnienie kartonowe do paczek – dlaczego warto?
(Zaktualizowano: 24 października, 2022)

Prowadzisz sklep internetowy, a może często wymieniasz się różnymi rzeczami lub wysyłasz prezenty bliskim? Z pewnością zależy Ci na tym, aby paczki dotarły do odbiorców w nienaruszonym stanie. W związku z tym warto zainwestować w kartonowe wypełnienie do paczek. Zobacz, jak wiele zalet ma to rozwiązanie.

Dlaczego warto stosować wypełniacze do paczek?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, iż wysyłane przez Ciebie paczki odbywają niekiedy bardzo długą drogę. Trafiają z magazynu do magazynu, są przewożone samochodami, wrzucane do paczkomatów itp. W trakcie transportu narażone są zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Te ostatnie są szczególnie niebezpieczne, ponieważ mogą sprawić, że wysłany przedmiot stanie się zupełnie bezużyteczny. W związku z tym warto zdecydować się na wypełnienie (np. kartonowe) do paczek, które nie dopuści do przemieszczania się zawartości przesyłki.

Wypełnienie kartonowe – zalety

Wypełnienie kartonowe do paczek to doskonałe rozwiązanie. Wyróżnia je duża odporność na wstrząsy, a poza tym pozwala ono usztywnić znajdujące się wewnątrz paczki przedmioty. Dzięki temu będą one zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kartonowe wypełnienie pozwala naprawdę szczelnie wypełnić puste przestrzenie w paczce. Ich ogromną zaletą jest również naturalne pochodzenie. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, ponieważ są one produkowane ze ścinek i kartonów, które zostałyby wyrzucone. Co więcej, kartonowe wypełniacze mogą także służyć jako dekoracja wnętrza paczki, zawierającej np. prezent. Wizualnie prezentują się one naprawdę dobrze.

Dlaczego nie folia bąbelkowa?

Wypełnienie kartonowe jest lepszym rozwiązaniem niż folia bąbelkowa. Przede wszystkim stanowią one znacznie stabilniejszą ochronę. Poza tym z powodzeniem można używać ich wielokrotnie, podczas gdy folia bąbelkowa szybko się niszczy. Warto także pamiętać, że folia wykonana jest z tworzywa sztucznego i ma niekorzystny wpływ na środowisko.

Jak widać, kartonowe wypełnienie paczki to najlepsze rozwiązanie. Dzięki niemu Twoja przesyłka na pewno będzie całkowicie bezpieczna.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *