(Zaktualizowano: 24 sierpnia, 2023)

Rozważasz różne opcje lokaty kapitału? Chcesz ochronić swój majątek przed galopującą inflacją i jednocześnie zapewnić sobie stabilne zyski? W niniejszym poradniku przedstawiamy mało znaną formę inwestycji, która charakteryzuje się wysoką rentownością. Sprawdź, dlaczego warto postawić na lokale usługowe i gdzie szukać sprawdzonych ofert deweloperskich!

Niskie ceny wykończenia wnętrza

Posiadasz gotówkę lub zdolność kredytową, która umożliwi nabycie nowej nieruchomości? Rozważ kupno punktu przeznaczonego do prowadzenia działalności gospodarczej, a uzyskasz nowe możliwości pomnażania swoich pieniędzy.

Współczesny sektor usług opiera się na mechanizmie najmu. Inwestycja w lokal usługowy zapewnia elastyczność przy wykończeniu wnętrza i możliwość dostosowania przestrzeni do wymogów najemcy. Nigdy nie wiesz przecież, kto i w jakim celu będzie chciał wynająć daną powierzchnię. Zamiast wydawać dziesiątki tysięcy złotych na atrakcyjne meble i pozostałe elementy wyposażenia, możesz skupić się na wyszukiwaniu ofert w najlepszej lokalizacji. Dzięki temu otrzymasz gwarancję zainteresowania ze strony przedsiębiorców, którzy chętnie podpiszą z Tobą umową najmu i wykończą lokal według własnych potrzeb.

Chcesz uniknąć wielu niedogodności związanych z prowadzeniem remontu na własną rękę? Kupno lokalu usługowego od Lokum Deweloper rozwiązuje problemy tego typu i stwarza korzystne warunki do rozbudowy początkowego kapitału.

Wysoka rentowność najmu

Masz wątpliwości, czy Twoja decyzja o nabyciu nieruchomości przystosowanej do prowadzenia w niej działalności handlowo-usługowej przyniesie spodziewane korzyści? Jak przedstawia się rentowność lokali usługowych zakupionych pod wynajem? Poznaj ofertę Lokum Deweloper i odkryj potencjał inwestowania w lokale usługowe.

Jak pokazują dostępne dane statystyczne, kupno lokalu w dobrej lokalizacji pozwala osiągać stopę zwrotu na poziomie 8-10 procent w skali roku. To niemal 3% więcej niż w przypadku nabycia tradycyjnego mieszkania. Wskaźniki rentowności nie są jednak jedynym czynnikiem przemawiającym za nabyciem lokalu usługowego.

Na uwagę zasługuje jeszcze ponadprzeciętna stabilność najmu. Przedsiębiorca, który podejmuje decyzję o podpisaniu z Tobą umowy, przyjmuje długoterminowy horyzont inwestycyjny, a Ty zyskujesz dzięki temu stałe źródło dochodu na wiele lat.

Ochrona kapitału przed utratą wartości

Inflacja pożera oszczędności osób, które ciężko zapracowały sobie na nadwyżki kapitału. Firma Lokum Deweloper proponuje kupno lokalu usługowego jako inwestycję o wysokim potencjale generującą długoterminowe zyski.

Posiadanie fizycznego aktywa stanowi najlepszą ochronę przed utratą siły nabywczej pieniądza. Nieruchomości w dużych miastach nie tylko trzymają swoją cenę, lecz również corocznie generują dodatkowe zyski dla właścicieli w postaci wzrostu ich wartości rynkowej.

Kupno lokalu usługowego przynosi szereg korzyści majątkowych, nie wymagając przy tym rozległej wiedzy inwestycyjnej. Sprawdź ofertę Lokum Deweloper i wybierz nieruchomość komercyjną, która odpowiada Twoim oczekiwaniom i możliwościom.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *