(Zaktualizowano: 27 listopada, 2023)

Spraw, by Twój planowany od dawna weekend tylko we dwoje był niezapomniany! Możesz to zrobić, wybierając dobrej klasy hotele nad jeziorem, których lokalizacja sprzyja aktywnemu eksplorowaniu okolicy, ale też wyciszeniu i poznawaniu się nawzajem. Oferują one pakiety, dzięki którym te dni mogą stać się wyjątkowo romantyczne. Poznaj 5 ciekawych sposobów na to, aby nie było nudno!

1. Weekend z końmi

Skontaktuj się z jedną ze stadnin koni w okolicy, aby zarezerwować czas dla waszej dwójki, który wykorzystacie, oswajając się z tymi wspaniałymi zwierzętami i zwiedzając okolicę na ich grzbietach. To dobry wybór dla tych, którzy pasjonują się jeździectwem, ale też tych, którzy dopiero chcą zacząć z nim przygodę. Wspólna pasja to coś pięknego. Warto ją odnaleźć!

2. Dzień w SPA

Wybierając hotele nad jeziorem, zwróć uwagę szczególnie na te, które mają dobrze zaopatrzoną strefę rekreacyjną – to znaczy SPA, baseny, sauny i siłownię. Jednym z nich jest obiekt o wdzięcznej nazwie Mikołajki. Zarezerwuj tam nocleg, korzystając ze specjalnych, sezonowych pakietów dla dwojga. W ofercie znajdziesz nie tylko masaże czy zabiegi pielęgnacyjne, ale również specjalne rytuały, które silnie oddziałują na zmysły, wyciszają lub pobudzają, ułatwiając przyjemny wypoczynek.

3. Wspólne spacery i dobre jedzenie

Bardzo łatwo jest lepiej się poznać, po prostu idąc przed siebie i rozmawiając. Niestraszna powinna być pogoda – jesienią, zimą lub wczesną wiosną również wspaniale się chodzi po mazurskich lasach czy wokół jezior, zwiedzając Mikołajki. Restauracje dostępne na terenie waszego hotelu przygotują wam coś pysznego, abyście odzyskali siły i mieli możliwość zakosztować lokalnych specjałów

4. Aktywny dzień

Wspólna aktywność świetnie sprzyja związkowi – pomaga poznać siebie w różnych warunkach, a także odkryć łączące was pasje. Skorzystajcie z bogato wyposażonej siłowni waszego hotelu, a następnie zregenerujcie się w strefie saun – to bardzo zdrowy sposób na połączenie aktywności fizycznej i biernego relaksu! Co istotne – taka propozycja na weekend świetnie sprawdzi się również przy pogodzie, która nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz.

5. Żeglowanie

Jeśli już decydujecie się na hotele nad jeziorem, koniecznie sprawdźcie, gdzie w najbliższej okolicy można wypożyczyć łódkę lub zrobić kurs żeglarski. To fantastyczna forma spędzania czasu, która bardzo zbliża, a przy tym wycisza i relaksuje.

Co brać pod uwagę, wybierając się na weekend we dwoje?

Zanim zarezerwujesz pobyt w konkretnym obiekcie, najpierw dokładnie określ, czego od niego oczekujesz. Wysoki standard pozwoli Ci poczuć się dobrze i choć na pewien czas porzucić myślenie o codzienności. Zwróć też uwagę na dodatkowe wyposażenie hotelu – oprócz własnej restauracji warto, aby miał on również basen, saunę, SPA czy siłownię. Dzięki temu możecie zaplanować ciekawą wspólną aktywność nawet przy brzydkiej pogodzie. Atrakcyjne pakiety dla dwojga w Hotelu Mikołajki to z pewnością dobry wybór, który zaowocuje pięknymi wspomnieniami. Przekonajcie się!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *