elektronarzędzia dla profesjonalisty i początkującego majsterkowicza
(Zaktualizowano: 25 lutego, 2023)

Black&Decker to amerykański producent elektronarzędzi oraz sprzętu AGD, którego historia sięga 1910 roku. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od połączenia nazwisk założycieli. W ofercie marki znajdziemy myjki do okien, odkurzacze, elektronarzędzia oraz narzędzia ogrodowe. Dlaczego warto wybrać właśnie tę markę?

Historia marki BLACK&DECKER

Marka Black&Decker to jeden z najbardziej znanych producentów narzędzi elektrycznych i akcesoriów na świecie – zarówno w przypadku produktów wykorzystywanych przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Produkty firmy Black&Decker są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie i z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością.

Black&Decker zajmuje się produkcją elektronarzędzi już od ponad 110 lat. To właśnie wtedy Duncan Black i Alonzo Decker założyli swój pierwszy mały warsztat mechaniczny. W 1917 roku firma opatentowała ręczną wiertarkę elektryczną z uchwytem pistoletowym i spustem, co przyczyniło się do znacznego rozwoju przedsiębiorstwa w kolejnych latach. Marka ta została wyróżniona nagrodą Army-Navy „E” Award za produkcję sprzętu niezbędnego w II Wojnie Światowej. W roku 2010 firma Black&Decker, połączyła się z firmą Stanley Works jeszcze bardziej zwiększając swoje wpływy na rynku.

Asortyment producenta

Niezależnie od tego, czy prowadzimy firmę remontową, ogrodniczą czy potrzebujemy sprzęt do domowego użytku – marka Black&Decker oferuje profesjonalny sprzęt przydatny przy codziennych pracach. Przykładem może być Black Decker odkurzacz pionowy lub mop parowy, który doskonale sprawdza się podczas sprzątania. Wspomniany mop zabija 99.9% bakterii i zarazków bez użycia chemikaliów, a przy tym jest lekki i łatwy w manewrowaniu. W ofercie marki znajdziemy także młotowiertarki, kompresory, szlifierki, frezarki, a także Black Decker – odkurzacz do liści.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani nabyciem sprzętów i akcesoriów marki Black&Decker, warto zaznajomić się z pełnym asortymentem sklepu internetowego meteomarket.pl. Firma od wielu lat z powodzeniem działa na rynku polskim, oferując bogaty wybór produktów instalacyjno-budowlanych różnego rodzaju. Meteomarket.pl ściśle współpracuje z najlepszymi producentami i hurtowniami w całej Europie, co przekłada się na dostępność produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Szeroka oferta produktów marki Black&Decker sprawia, że wszystko, co potrzebujemy możemy kupić w jednym miejscu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *