Jak udekorować tort weselny w wyjątkowy sposób Oto kilka pomysłów na zachwycenie gości
(Zaktualizowano: 29 października, 2021)

Kiedy na sali pojawia się tort weselny, wszystkie oczy zwracają się w jego stronę. Światła ciemnieją, a orkiestra podkreśla ten moment odpowiednią muzyką. Nic dziwnego. Tort weselny jest równie ważny co pierwszy taniec, więc wymaga szczególnej oprawy. Zostanie uwieczniony na zdjęciach i filmie, zatem nie powinien tylko wspaniale smakować, ale też cudownie wyglądać. Zobacz, jak go udekorować, aby oczarować gości.

Tort weselny cały w blasku

Czujesz już tę wzniosłą atmosferę? Światła gasną, w powietrzu rozchodzą się podekscytowane szepty. Orkiestra gra pierwsze nuty odpowiedniej melodii. Kamerzysta i fotograf przygotowują się do zrobienia najlepszych ujęć i wszyscy wiedzą, co się zaraz stanie. Na sali pojawi się on, jeden z najważniejszych elementów przyjęcia – tort weselny! Co zrobić, żeby wywarł wrażenie już na samym początku? Taki efekt osiągniesz, jeśli otulisz go ciepłym blaskiem. Jak to uczynić? Pomogą Ci w tym race na tort, które prezentują się niezwykle efektownie. Możesz też wybrać nieco subtelniejsze zimne ognie. Jeśli zależy ci na tym, aby zbudować nastrojowy klimat, postaw na świeczki. Nic nie wypadnie równie naturalnie jak prawdziwe płomienie.

Zobacz też: Swetry na drutach i ciepłe skarpety – czego jeszcze nie może zabraknąć w Twojej szafie jesienią?

Toppery jako subtelna dekoracja tortu weselnego

Delikatne toppery coraz częściej zastępują na torcie weselnym kłopotliwą figurkę w kształcie pary młodej. Nic dziwnego. Są bardziej eleganckie i o wiele bezpieczniejsze. Nie przewrócą się ani nie zniszczą tortu. Umieścisz je na nim w dowolnym miejscu, dzięki czemu stworzysz własną, unikalną kompozycję, a tort przejmie trochę Twojego stylu. Jakie wybrać? Jeśli zależy Ci na tradycyjnym rozwiązaniu, postaw na złoty topper z napisem „Młoda Para” lub „Love” – te dostępne są na stronie https://decomaxparty.pl/359-toppery-na-slub-wesele także w kolorze srebrnym i czarnym. W takim przypadku doskonale sprawdzą się też te w kształcie serduszek. Wolisz, aby Twój tort weselny miał luźniejszy charakter? Zdecyduj się na toppery z napisem „It’s my party” lub „Mr&Mrs”, które także zaprezentują się doskonale.

Tort weselny z odpowiednią oprawą

Uważasz, że tort weselny zasługuje na coś więcej niż piękne dekoracje? Zatem jak jeszcze bardziej podkreślić ten ważny moment wesela? Wykorzystaj do tego tuby strzelające, których użyjesz np. chwilę przed krojeniem lub kiedy tort będzie wjeżdżał na salę. Takie urozmaicenie na pewno wypadnie rewelacyjnie na pamiątkowym filmie!

Dzięki wymienionym dekoracjom Twój tort weselny stanie się ucztą nie tylko dla podniebienia, ale też dla oczu. Efekt na pewno Cię zaskoczy, a Twój portfel nawet tego nie odczuje!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *