pozyczki provident
(Zaktualizowano: 12 listopada, 2021)

Na pewno masz jakieś cele. Przeprowadzić generalny remont swojego mieszkania, nauczyć się języka, a może podnieść kwalifikacje zawodowe? To, jaki masz cel, jest bez znaczenia. Ważne jest to, że do realizacji jakiegokolwiek planu potrzebne są pieniądze, które nie zawsze są… Co możesz zrobić, jeśli brakuje Ci środków do przeprowadzenia zaplanowanych działań?

Zawsze możesz skorzystać z usług firmy pożyczkowej. Decydując się na podjęcie współpracy z pożyczkodawcą, masz prawie stuprocentową pewność, że wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie. Niestety sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku banków. Tam jesteś prześwietlany przez bankowych analityków, którzy decydują o przyznaniu Ci dodatkowych środków.

Provident to jedna z firm pożyczkowych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Pozwól, że w dalszej części tekstu przedstawię Ci Provident i opinie o nim.

Jakim przedsiębiorstwem jest Provident?

Provident to przedsiębiorstwo wchodzące w skład międzynarodowej grupy firm finansowych: International Personal Finance. Organizacja na rynku funkcjonuje już od 1996 roku. W swojej ofercie posiadają produkty pożyczkowe, czyli tzw. Chwilówki. Wniosek o dodatkowe środki możesz złożyć:

  • Bezpośrednio u doradcy podczas tzw. Wizyty domowej lub,
  • Za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej pożyczkodawcy.

W ramach pożyczki w Providencie możesz ubiegać się o kwotę sięgającą nawet 20 000 złotych. Dodatkowo spłatę zobowiązania możesz rozłożyć na okres nawet 24 miesięcy.

Provident słynie z bardzo niskiego wskaźnika odrzuceń wniosków o pożyczkę. Prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz środków na realizację swoich planów, jest bardzo niska. Musisz jednak spełnić kilka wymagań, m.in.:

  • Być zameldowanym na terenie Polski,
  • Posiadać adres email,
  • Mieć aktualne zaświadczenie o zarobkach,
  • Mieć zdolność do czynności prawnych,
  • Posiadać numer telefonu,
  • Mieć aktywne konto w dowolnym banku.

To kilka niezbędnych warunków do uzyskania pożyczki w Providencie. Niespełnienie jednego z nich niestety może Cię zdyskwalifikować i skutkować odrzuceniem wniosku o pożyczkę.

Provident – opinie nowych i stałych klientów – podsumowanie

To już wszystko, jednak czy znasz opinie o swoim przyszłym pożyczkodawcy? Odkąd tylko Internet stał się dostępny dla wszystkich, popularność zdobyło hasło: “Provident opinie”. Klienci szukali w sieci zdania innych o firmie. Przez ponad 20 lat funkcjonowania Provident zebrał wiele recenzji. Wśród nich najczęściej wymieniane zalety to:

  • Szybka decyzja pożyczkowa,
  • Możliwość okresowej przerwy spłaty zobowiązania.

Znasz już wszystkie przydatne informacje. Realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że po nie sięgniesz.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *