Postaw na pompy beczkowe najlepszej marki – FLUX
(Zaktualizowano: 27 października, 2021)

Niemiecka marka FLUX słynie z produkcji wysokiej jakości pomp beczkowych i kontenerowych. Tego typu urządzenia znajdują niezwykle szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Na czym polega wyjątkowość pomp beczkowych marki FLUX i dlaczego warto na nie postawić?

Zastosowanie pomp beczkowych FLUX

Pompa beczkowa to urządzenie służące do opróżniania lub napełniania cieczą różnego rodzaju zbiorników. Może to być przepompowywanie medium z mniejszego zbiornika do większego lub odwrotnie. Zastosowanie pomp beczkowych jest zatem naprawdę olbrzymie. A pompy do beczek FLUX to gama produktów niezwykle uniwersalnych, które można stosować zarówno do transportu mediów wrażliwych, jak i agresywnych – w tym również bardzo lepkich, takich jak kremy, żele czy przeciery. Z tego też powodu znajdziemy je przede wszystkim w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale nie tylko!

Pompy do beczek FLUX – zalety

Pompy beczkowe FLUX to efekt ponad 70 lat doświadczenia w dziedzinie konstruowania wysokiej jakości pomp beczkowych i pomp kontenerowych. Marka doskonale łączy w sobie niemiecką jakość oraz dążenie do idealnej harmonii pomiędzy efektywnością a prostotą konstrukcji i łatwością eksploatacji. Pompy do beczek są tak skonstruowane, aby ich demontaż i czyszczenie było szybkie i wygodne. Marka oferuje swoje produkty w szerokiej gamie modeli, gdzie pompy wykonywane są z różnego rodzaju komponentów, co pozwala na ich idealne dopasowanie do danej aplikacji.

Rodzaje pomp beczkowych FLUX

W ofercie marki znaleźć można pompy do cieczy wrażliwych i agresywnych o różnym stopniu gęstości. Firma oferuje też pompy beczkowe z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym (ATEX kat 2 certyfikat). W asortymencie FLUX znajdują się także pompy mieszające oraz kompletne systemy pompowe. Są to zestawy pompowe wyposażone we wszystkie konieczne do danego użytku komponenty – węże, pistolety nalewowe itd. Przy czym w ofercie FLUX znaleźć można zarówno pompy beczkowe elektryczne, jak i pompy do beczek z silnikiem pneumatycznym.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *