Ulubione lody dzieciństwa
(Zaktualizowano: 13 kwietnia, 2023)

Rodzinna firma produkuje jedne z najlepszych w Polsce i Europie lody, których smak towarzyszy nam już od dzieciństwa. Mowa oczywiście o kultowych lodach Koral i jej flagowych produktach – każdy zna lody Iza, Świderek czy Kostka Śnieżna. Sukces tych zimnych deserów opiera się na doskonałych składnikach, ponadczasowych smakach oraz wyjątkowej formie. Za oknami powoli rozkręca się wiosna, najwyższy czas przypomnieć sobie smak beztroskich szczenięcych lat i przygotować się do kolejnego lodowego sezonu.

Lody Iza – połączenie czterech ponadczasowych smaków

W sklepowych lodówkach znajdziemy lody o przeróżnych (czasem bardzo zaskakujących smakach). Lubimy nowości, ale i tak najczęściej sięgamy po klasykę – lody cztery smaki. Do jednych z najbardziej popularnych należą lody Koral Iza. Swój sukces zawdzięczają połączeniu klasycznych, ponadczasowych smaków: śmietanki, truskawki, czekolady i cytryny. Lody Iza są sprzedawane w wygodnych opakowaniach, dzięki którym nawet najmłodsi smakosze mogą rozkoszować się zimnym deserem zarówno w domu, jak i na spacerze.

Świderki – zakręcony deser lodowy

Znane od ponad 30 lat lody Koral Świderki smakują wciąż tak samo dobrze, jak w czasach naszego dzieciństwa. Nie może być inaczej, ponieważ ich producent stosuje wciąż tę samą, doskonałą recepturę. Bez zmian zostało również opakowanie, którego wygląd od razu uruchamia falę naszych wspomnień. Świderek swoją popularność i rozpoznawalność zawdzięcza wyjątkowemu kształtowi, który dostarcza dodatkowej zabawy podczas lizania. Jego wyjątkowy smak to połączenie waniliowego wnętrza oraz owocowej polewy (wodnej lub sorbetowej) – truskawkowej, pomarańczowej oraz tropikalnej. Lody Świderkito doskonały sposób, aby pokazać najmłodszym, jakimi lodami na patyku zajadaliśmy się z naszymi szkolnymi przyjaciółmi.

Kostka Śnieżna – kultowe lody dzieciństwa

Kanapka prosto z lodówki? W Polsce ten pomysł rozpowszechnili bracia Koral już kilkadziesiąt lat temu. Pyszna lodowa masa zamknięta pomiędzy dwoma chrupiącymi wafelkami – proste, minimalistyczne i pyszne, takie właśnie są lody Kostka Śnieżna. Możemy je kupić w klasycznych smakach naszego dzieciństwa, czyli czekoladowym, truskawkowym i śmietankowym. Obok lodów jednym z najpopularniejszych zimnych deserów pozostaje galaretka – bracia Koral postanowili połączyć te dwa smakołyki i tak powstała Kostka Śnieżna Koral z galaretką owocową. Kanapka lodowa Koral to przekąska, która nigdy nie wychodzi z mody i nadal sprawie wiele radości, zwłaszcza dzieciom, dla których jest zaskakującym pomysłem na zimny deser w niecodziennej formie. Ciekawe, na ile różnych sposobów mogą ją zjeść?

Tradycyjne lody firmy Koral pomimo upływu lat, nadal cieszą się ogromnym uznaniem wśród konsumentów. Ich dobry skład i wyjątkowy smak został doceniony w licznych konkursach krajowych i zagranicznych. Klasyczna lodowa kanapka oraz lody Iza i Świderek są idealne w swojej formie – to dowód na to, że najlepiej smakują produkty, które potrafią zachować zdrowy umiar w komponowaniu składników. Ich smakiem cieszymy się już od pokoleń, dlatego w pełni zasługują na miano kultowych.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *