Siłownia zewnętrzna – jakie urządzenia wybrać?
(Zaktualizowano: 24 października, 2022)

Siłownie zewnętrzne na stałe wpisały się w pejzaż nie tylko miast, ale także parków i terenów zielonych, przyciągając do ćwiczeń na świeżym powietrzu coraz większą grupę ludzi. Nic dziwnego, gdyż korzystanie z takich miejsc to najlepszy sposób na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia. Chcesz wiedzieć, jakie urządzenia wybrać do siłowni zewnętrznej? Czytaj dalej i dowiedz się, co powinno znaleźć się w ogólnodostępnej przestrzeni rekreacyjnej.

Jakie urządzenie powinny się znaleźć w siłowni zewnętrznej?

Odpowiednio dobrane do siłowni zewnętrznej urządzenia powinny służyć do treningu wszystkich grup mięśniowych, w tym ramion, nóg, brzucha, pleców i klatki piersiowej. Ćwiczenia na świeżym powietrzu mają bowiem aktywizować stawy, poprawiać stabilność i koordynację, a także pozwalać na rozciąganie mięśni i masowanie obolałych miejsc. Zobacz, jaki sprzęt musi znaleźć się w siłowni zewnętrznej.

1. Surfer do ćwiczenia rąk

Sprzęt wzmacnia mięśnie barków, ramion i górnej części pleców. Co więcej, zwiększa aktywność stawów i odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

2. Trenażer

Urządzenie pozwala poprawić elastyczność kończyn górnych i stawu barkowego. Ponadto wzmacnia mięśnie barków.

3. Orbitrek

Rowerki tego typu rozwijają mięśnie nóg, bioder, dolnej części pleców i brzucha. Dzięki temu użytkownik podnosi wytrzymałość organizmu i koordynację ruchową.

4. Drabinka

Sprzęt pozwala wzmocnić mięśnie pleców, barków i kończyn górnych.

5. Masażer

Urządzenie doskonale sprawdza się do masażu pleców i talii. Poprawia krążenie krwi i zmniejsza napięcie mięśni.

6. Duże koła Tai Chi

Urządzenie świetnie nadaje się do wzmacniania i poprawiania elastyczność stawów nadgarstków, łokci, ramion i bioder. Poprawia koordynację ruchową i krążenie krwi.

Gdzie kupić urządzenia do siłowni plenerowej?

Urządzenia do siłowni plenerowej powinny być wysokiej jakości i w pełni bezpieczne dla użytkownika. Dlatego wybieraj sprzęt od sprawdzonych i zaufanych sprzedawców, którzy oferują solidne i wytrzymałe konstrukcje. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że elementy ogólnodostępnej przestrzeni rekreacyjnej posłużą przez długi czas.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *