Używany samochód od dealera
(Zaktualizowano: 10 stycznia, 2022)

Zakup samochodu to bardzo emocjonujący moment w życiu większości osób. Wybór odpowiedniego modelu i wyposażenia spędza sen z powiek. Wraz ze wzrostem budżetu, stres i ryzyko znacząco rośnie. W tym artykule dowiesz się, dlaczego zakup używanego auta od dealera to sposób na bezawaryjny samochód na lata.

Przetestowane i sprawdzone samochody używane

Przeszukując Internet frazami skoda używane Warszawa, oczekujesz samochodu sprawnego, gotowego do jazdy, który nie będzie potrzebował żadnych inwestycji. Znalezienie używanego samochodu, który spełnia takie wymagania, jest dosyć ciężkie. Nigdy nie ma pewności odnośnie stanu technicznego samochodu, który pochodzi od osoby prywatnej lub handlarza. W przypadku zakupu prosto od autoryzowanego dealera wygląda to znacznie inaczej, samochody w ofercie są kompleksowo sprawdzone pod każdym kątem, tak aby wybrany model posłużył Ci jak najdłużej. W ofercie znajdują się auta o dobrym stanie technicznym.

Zobacz też: Jak poradzić sobie ze rdzą w samochodzie?

Komfortowa jazda próbna

Kompleksowe przetestowanie samochodu używanego przed zakupem to bardzo ważny element, który definiuje czy kupimy go lub nie. Podczas jazdy możliwe jest wychwycenie wszelkich nieprawidłowości np. szarpiący silnik, stuki z zawieszenia lub trzeszcząca deska rozdzielcza. Handlarze niechętnie udostępniają używane auta do jazdy próbnej, w przypadku usług autoryzowanego dealera nie ma takiego problemu. Pracownik poświęca nam tyle czasu ile potrzeba, dzięki czemu dokładnie sprawdzisz potencjalny samochód.

Zobacz też: Pielęgnacja samochodu to podstawa

Idealny stan techniczny samochodu używanego

Zakup samochodu od typowego Kowalskiego lub handlarza niesie ze sobą wiele tajemniczości, nigdy nie mamy pewności co do stanu technicznego. Zdarzają się sytuacje, w których nie otrzymujemy informacji o przeszłości samochodu z wadami np.

  • popowodziowy,
  • obciążony prawnie,
  • mocno wyeksploatowany,
  • powypadkowy.

W przypadku zakupu samochodu od autoryzowanego dealera ryzyko jest w pełni zminimalizowane. Przed wystawieniem samochodu firma zapoznaje się ze stanem faktycznym. Dzięki temu oferowane auta są sprawne, bez wad prawnych i gotowe do jazdy.

Zobacz też: Zwrot samochodu po zakupie od osoby prywatnej w 2021 roku

Pozostawienie samochodu w rozliczeniu

Jesteś zabiegany i nie masz czasu na sprzedaż samochodu? To nie jest żaden problem. Autoryzowany dealer marki Skoda pozwala na pozostawienie go w rozliczeniu za nowy samochód. Firma Skoda Bohemia Motors Janki przygotuje dla Ciebie kompleksową wycenę samochodu wraz z atrakcyjną ceną oraz informacją o dopłacie do nowego auta. Dzięki temu płynnie zmienisz swój samochód i nie będziesz musiał męczyć się ze sprzedażą. 

Artykuł został opracowany we współpracy z Skoda Bohemia Motors Janki – autoryzowany dealer samochodów marki Skoda

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *