baterie umywalkowe ranking
(Zaktualizowano: 23 listopada, 2021)

Baterie umywalkowe są nieodzownym elementem wyposażenia każdej łazienki. Chyba nikt zresztą nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich funkcjonalnego wnętrza. Dobrze dobrane baterie umywalkowe nie tylko optymalnie spełniają swoją rolę, ale także mają wpływ na charakter wnętrza, na jego estetykę. Mogą także mieć wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Na rynku znajduje się szeroki wybór baterii umywalkowych, nie wszystkie modele są ergonomiczne. Z tego względu poniższy wpis może być pewnego rodzaju podpowiedzią, podczas wyboru armatury łazienkowej. Zapraszamy!

Czym się sugerować podczas wyboru baterii umywalkowych?

Na rynku znajduje się wiele modeli baterii umywalkowych. Pomimo tego, że wiele z nich na pierwszy rzut oka wyglądała tak samo, różnią się i to znacznie parametrami technicznymi. W marketach baterie umywalkowe często kosztują mało, różnica między markowymi modelami może być znaczna. Na ogół jednak te markowe baterie “no name” nie zostały wykonane z dobrych i trwałych materiałów. To przede wszystkim materiał ich wykonania sprawia, że są odporne na korozje, na uszkodzenia, a także posiadają właściwości antyseptyczne. Dobre baterie umywalkowe wykonane zostały z mosiądzu.

Poza materiałem wykonania należy zwrócić uwagę także na to czy dana bateria posiada ceramiczną głowicę czy technologię, dzięki której możliwe jest zmniejszenie zużycia wody. Obecnie dobrzy i znani producenci armatury łazienkowej prześcigają się wręcz we wprowadzaniu na rynek produktów ekologicznych a do tego niezwykle funkcjonalnych. W ostatnich sezonach dużym zainteresowaniem cieszą się baterie umywalkowe czarne i złote. Podczas ich wyboru należy sprawdzić czy powłoka zewnętrzna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Łazienka zaliczana jest do najrzadziej remontowanych pomieszczeń w domu i z tego właśnie względu korzystniej jest wybrać baterię umywalkową markową, dobrej jakości, która będzie sprawdzała się przez lata.

umywalka

Dobre baterie umywalkowe

Sklep internetowy www.lazienkiabc.pl od lat w swojej ofercie posiada baterie umywalkowe najlepszej jakości. Największym zainteresowaniem w tym sklepie cieszą się baterie takich producentów, jak: Grohe, Hansgrohe, Cersanit, Kludi, Deante czy Kohlmann. Na wyróżnienie zasługują:

  • bateria umywalkowe Grohe Essence New – największą popularnością cieszą się modele podtynkowe. Ze względu na estetykę idealnie nadają się do łazienek nowoczesnych i minimalistycznych.
  • bateria umywalkowe Grohe Eurosmart – te sztorcowe modele wybierane są przede wszystkim do łazienek klasycznych oraz niewielkich toalet. Model ten w ofercie sklepu łazienkiabc.pl znajduje się w atrakcyjnych cenach.
  • bateria umywalkową wysokie z korkiem Deante Temisto – największą popularnością cieszy się model w kolorze czarnym. Na tle innych czarnych modeli baterii wyróżnia się jednak oryginalnym designem.
  • bateria umywalkowe wysokie Cersanit Larga, ten model baterii w kolorze złotym zachwyca swoimi walorami wizualnymi. Pomimo tego, że ta umywalkowa bateria Cersanit jest stosunkowo nowa, cieszy się sporym zainteresowaniem oraz dobrymi opiniami użytkowników.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *