Mezoterapia Jalupro

Zauważyłaś, że Twoja skóra straciła jędrność? Boisz się, że wkrótce oznaki starzenia się będą bardzo widoczne? Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie może być mezoterapia igłowa Jalupro. Wyjaśniamy, na czym polega ten zabieg i co warto o nim wiedzieć.

Czym jest mezoterapia Jalupro?

Mezoterapia Jalupro nazywana jest także aminokwasową terapią zastępczą. Polega ona na iniekcji aktywnego kompleksu aminokwasów, takich jak l-prolina, glicyna oraz l-lizyna, stanowiących znaczną część struktury kolagenu. Oprócz tego w skład kompleksu wchodzi także l-leucyna i kwas hialuronowy, które nawilżają i uelastyczniają skórę.

Jakie są najważniejsze wskazania do zastosowania mezoterapii Jalupro?

Zastanawiasz się, kiedy warto zdecydować się na mezoterapię igłową Jalupro? Otóż jest ona wskazana w przypadku głębokich blizn, bruzd i zmarszczek. Warto wiedzieć, że można zastosować ją nie tylko na twarz, ale również szyję, dekolt, skórę głowy, dłonie i inne obszary ciała pokryte niedoskonałościami.

Mezoterapia Jalupro pomaga w walce z rozstępami, cieniami pod oczami, bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami mimicznymi, czy też wysuszoną skórą.

Nowoczesne zabiegi z użyciem mezoterapii Jalupro

Warto wiedzieć, że mezoterapia Jalupro może być wykorzystywana do wielu nowoczesnych i niezwykle skutecznych zabiegów, zwłaszcza w połączeniu z innymi metodami. Przykładowe terapie to:

– Jalu Combo – jest to połączenie aminokwasów oraz kwasu hialuronowego, które skutecznie wspiera walkę skóry z oznakami starzenia oraz umożliwia jej przebudowę i regenerację;

– Jalu Strong Eye – to nowatorska terapia wymagającej regeneracji skóry okolic oczu; Jalu Strong Eye bazuje aż na potrójnym stężeniu aminokwasów, wygładzającym zmarszczki oraz ujędrniającym skórę;

– Jalu Plasma – to połączenie aminokwasów oraz osocza bogatopłytkowego, które ma  silne działanie przeciw starzeniu się skóry; metoda ta sprawdza się w przypadku głębokich zmarszczek, rozstępów i bruzd, a także na problemy z włosami;

– Jalu Toxin – metoda ta bazuje na połączeniu aminokwasów i toksyny botulinowej; stosowana szczególnie w przypadku zmarszczek mimicznych; stymuluje produkcję kolagenu i zmniejsza kurczliwość mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek i bruzd.

Bez wątpienia mezoterapia igłowa Jalupro jest bardzo przyszłościowa i ma szerokie zastosowanie. W połączeniu z innymi metodami daje naprawdę świetne efekty. Warto zdecydować się na nią zwłaszcza w przypadku uciążliwych blizn, rozstępów i zmarszczek.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *