Mezoterapia Jalupro
(Zaktualizowano: 24 października, 2022)

Zauważyłaś, że Twoja skóra straciła jędrność? Boisz się, że wkrótce oznaki starzenia się będą bardzo widoczne? Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie może być mezoterapia igłowa Jalupro. Wyjaśniamy, na czym polega ten zabieg i co warto o nim wiedzieć.

Czym jest mezoterapia Jalupro?

Mezoterapia Jalupro nazywana jest także aminokwasową terapią zastępczą. Polega ona na iniekcji aktywnego kompleksu aminokwasów, takich jak l-prolina, glicyna oraz l-lizyna, stanowiących znaczną część struktury kolagenu. Oprócz tego w skład kompleksu wchodzi także l-leucyna i kwas hialuronowy, które nawilżają i uelastyczniają skórę.

Jakie są najważniejsze wskazania do zastosowania mezoterapii Jalupro?

Zastanawiasz się, kiedy warto zdecydować się na mezoterapię igłową Jalupro? Otóż jest ona wskazana w przypadku głębokich blizn, bruzd i zmarszczek. Warto wiedzieć, że można zastosować ją nie tylko na twarz, ale również szyję, dekolt, skórę głowy, dłonie i inne obszary ciała pokryte niedoskonałościami.

Mezoterapia Jalupro pomaga w walce z rozstępami, cieniami pod oczami, bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami mimicznymi, czy też wysuszoną skórą.

Nowoczesne zabiegi z użyciem mezoterapii Jalupro

Warto wiedzieć, że mezoterapia Jalupro może być wykorzystywana do wielu nowoczesnych i niezwykle skutecznych zabiegów, zwłaszcza w połączeniu z innymi metodami. Przykładowe terapie to:

– Jalu Combo – jest to połączenie aminokwasów oraz kwasu hialuronowego, które skutecznie wspiera walkę skóry z oznakami starzenia oraz umożliwia jej przebudowę i regenerację;

– Jalu Strong Eye – to nowatorska terapia wymagającej regeneracji skóry okolic oczu; Jalu Strong Eye bazuje aż na potrójnym stężeniu aminokwasów, wygładzającym zmarszczki oraz ujędrniającym skórę;

– Jalu Plasma – to połączenie aminokwasów oraz osocza bogatopłytkowego, które ma  silne działanie przeciw starzeniu się skóry; metoda ta sprawdza się w przypadku głębokich zmarszczek, rozstępów i bruzd, a także na problemy z włosami;

– Jalu Toxin – metoda ta bazuje na połączeniu aminokwasów i toksyny botulinowej; stosowana szczególnie w przypadku zmarszczek mimicznych; stymuluje produkcję kolagenu i zmniejsza kurczliwość mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek i bruzd.

Bez wątpienia mezoterapia igłowa Jalupro jest bardzo przyszłościowa i ma szerokie zastosowanie. W połączeniu z innymi metodami daje naprawdę świetne efekty. Warto zdecydować się na nią zwłaszcza w przypadku uciążliwych blizn, rozstępów i zmarszczek.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *